Profesionální informační služby pro bezpečné podnikání

A10/ Existuje obdobné hodnocení jako Semafor Cribis i pro zahraniční subjekty?

Na tuto otázku není tak úplně snadná odpověď. Služba Semafor Cribis je v oblasti dodávky obchodní informací v mnoha ohledech unikátní a inovativní. Koncentrace informací, způsob a dostupnost distribuce informací, postavení provozovatele a řada dalších atributů dělá ze služby Semafor Cribis zcela ojedinělý produkt v kontextu nejen českého trhu.

Konkrétní podoba služby je taktéž spojená s dostupností důvěryhodných zdrojů informací, ze kterých může hodnocení pravidelně čerpat. Obdobné zdroje nemusí být na všech trzích dostupné, a proto plně srovnatelná služba nemůže fungovat na jiných trzích, resp. pro subjekty registrované v jiných zemích.

V rámci skupiny CRIF však poskytujeme k subjektům registrovaným mimo území České republiky celou řadu služeb obdobného charakteru.

Slovensko

  • Semafor slovenských subjektů - řešení koncepčně shodné se službou Semafor Cribis v příprávě - dostupnost 1Q/2014
  • cribis.sk - služby obdobného charakteru jako on-line služby cribis.cz aktuálně dostupné prostřednictvím portálu obchodních informací

Ostatní země

  • mimo výše uvedené země jsou služby Business Information poskytované skupinou CRIF group, s informacemi obdobného charakteru jako on-line služby Cribis, dostupné prostřednictvím portálu SkyMinder.com

================================================================================

  • Máte zájem se o službách SkyMinder.com dozvědět víc? Napište nám.

================================================================================