Profesionální informační služby pro bezpečné podnikání

A09/ Podle Semaforu Cribis je jedna z firem v mém adresáři hodnocena kladně, ale já mám přesto informace, že je na ni vyhlášena insolvence. Jak je to možné?

Tato situace může nastat vlivem týdenní aktualizace Semaforu Cribis. Různé změny ve společnostech probíhájí neustále a v případě změn jako je vstup do Insolvenčního řízení, zaregistrování nového dluhu např. vůči VZP apod. dochází ke zveřejnění v příslušných zdrojích prakticky okamžitě. 

Týdenní perioda, se kterou je Semafor Cribis zdarma aktualizován v partnerských řešeních, nemůže v dostatečné míře podchytit tyto dynamické změny. Služba Semafor Cribis je koncipována jako rychlá a dostupná pomůcka pro přehled o portfoliu subjektů, které má uživatel partnerského řešení uložen ve svém adresáři. 

Aktuální Semafor Cribis je však možné získat také na denní bázi a to s využitím on-line služeb Cribis, které tato omezení nemají.

Např. o vzniku zápisu do Insolvenčního rejstříku na konkrétní subjekt se díky on-line službám Cribis můžete dozvědět v podstatě okamžitě. Frekvence aktualizace většiny dat je v případě on-line služeb Cribis denní. Pokud si aktivujete v rámci služeb Cribis např. službu monitoring, nejpozději do druhého dne se dozvíte vše podstatné o svých obchodních partnerech. Díky partnerských řešením máte možnost si toto všechno sami vyzkoušet na testovacím účtu.

================================================================================

  • Máte podezření, že už došlo ke změně situace některého z hodnocených subjektů a potřebujete zjistit víc?
  • Využijte některý z balíčků služeb Cribis sestavených na míru právě vám. Registrujte si např. testovací účet.

================================================================================